072-25-75-391 | 

הוצאה לפועל

חוק ההוצאה לפועל חוקק בשנת 1967 וקובע שורה של תקנות שונות אשר נועדו להסדיר את מנגנוני האכיפה והגבייה במדינת ישראל, כאשר לשכת ההוצאה לפועל משמשת כזרוע המבצעת של החלטות בית המשפט. המנגנון מאפשר לזוכה מכוח הדין לנקוט בשורה של הליכים כנגד החייב במטרה לגבות את החוב. מהצד השני, החוק מעניק גם לחייב אפשרויות לעיכוב ההליכים או להביא לכדי ביטולם באופן מוחלט.

תיק בהוצאה לפועל - הליך סבוך ומורכב לכל הצדדים

הצדדים בהליך הוצאה לפועל הינם הזוכה – אדם אשר הגיש פסק דין שנקבע לזכותו או שטר לביצוע ללשכת ההוצאה לפועל, החייב – אדם אשר ניתן כנגדו פסק דין או הוגש נגדו שטר בהוצאה לפועל וכן צד שלישי להליך – אדם או גורם אשר חייב כספים לחייב או מחזיק בכספים השייכים לו. נקיטה בהליך הוצאה לפועל מהווה צעד אשר כל הצדדים מעוניינים להימנע ממנו ובמיוחד נכון הדבר לגבי אדם שנפתח נגדו תיק בהוצאה לפועל אשר עלול לכלול עיקולים והגבלות. ההליך עשוי להביא אדם לכדי ייאוש ולגרום לתחושה שהקרקע נשמטת תחת רגליו. ההוצאה לפועל הינו גוף חזק וגדול אשר מחזיק בסמכויות נרחבות לפעולה. משרד עורכי דין א. הורנשטיין מתמחה מזה עשרות בשנים בייצוג זוכים וחייבים אל מול הלשכה להוצאה לפועל ומניסיוננו הרב אנו מודעים לכך כי ניתן לפעול ויש מה לעשות בתיקים מסוג זה וזאת בעזרת ליווי וייעוץ משפטי אשר מסייע בידי הלקוח להיחלץ ממצב הביש המורכב.

חשיבות הליווי המשפטי בדרך לפתיחת דף חדש ויציבות כלכלית

פעולה במקרים של תיקי הוצאה לפועל כוללת הגשת התנגדויות ביצוע השטר, בקשה להיחשב כחייב מוגבל באמצעים, איחוד תיקים, הגשת בקשה לפשיטת רגל וכו'. בכל מקרה חשוב להתנהל בצורה מושכלת ובליווי משפטי וזאת במטרה לצאת מהמצב הבעייתי ולהתחיל בדרך חדשה. עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל יוכל להגן על האינטרסים והזכויות שלכם וישפר את סיכוייכם לעמוד על הרגליים שוב מבחינה כלכלית. משרד עו"ד הורנשטיין מתמחה בהתנהלות מול מערכת ההוצאה לפועל המורכבת והסבוכה ובטיפול כולל במכלול ההיבטים הרגישים של חייבים מול ההוצאה לפועל. אנו דואגים לטפל במהירות, ביעילות ובאופן מקצועי על מנת לעכב הליכי הוצאה לפועל, לאחד תיקים, לקבוע צו תשלומים נוח ולהביא לביטול הגבלות שונות כנד החייבים.


 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: