072-25-75-391 | 

הסכמי מכר דירה

הסכמי מכר דירה, הם ההסכמים החוקיים לרכישה או מכירה של דירת מגורים, כמו גם כל נכס נדל"ני אחר. מהם בדיוק הסכמי מכר דירה, כמו גם  הסכמי מקרקעין ונדל"ן? מה תפקידו של משרד עורך דין מקרקעין בתל אביב בניסוח הסכמים לרכישת דירות, כמו גם בנושא העברת דיירות מוגנת? כל התשובות בשורות הבאות.

הסכמי מקרקעין ונדל"ן

הסכמי מכר דירה הם ההסכמים שבהם מפורטים כל התנאים שעם קיומם, יועבר נכס נדל"ן מידיהם של המוכרים לידי הקונים. הסכמי מכר דירה מפרטים את כל הסעיפים ואת כל התנאים למכירת הנכס. הפירוט כאמור כולל את פרטי המוכרים והונים, תיאור הנכס, תנאי המכירה והתשלום ומועדי המסירה של הנכס והעברת הכספים. רק בהתקיים כל התנאים כמפורט בהסכם, יועבר הנכס המדובר מידי המוכרים לידי הרוכשים. הסכמי מקרקעין ונדל"ן חייבים להיות מטופלים ביסודיות ולשקף נאמנה את הצרכים וההעדפות של כל הצדדים. משרד עורך דין מקרקעין בתל אביב ובכלל, ינסח את הסכם המקרקעין והנדל"ן תוך ביצוע התאמות הכרחיות לעסקה הספציפית המתרקמת. המשרד כאמור ינסח גם הסכם העברת דיירות מוגנת, דבר שהוא כשלעצמו לא פשוט.

משרד עורך דין מקרקעין בתל אביב

הסכמי מכר דירה חייב לכסות את כל ההיבטים של העסקה, ולצפות כל בעיה אפשרית. ניסוח של  הסכמי מכר דירה חייב, לפיכך, להתבצע באופן מקצועי ולא להניח דבר ליד המקרה. הסכמי מקרקעין ונדל"ן כוללים סעיפים רבים, כאשר גם סעיף קטן, כדוגמת האחריות של בעלי המבנה למפגעים קיימים, עשוי להפוך למשמעותי. משרד עורך דין מקרקעין בתל אביב ובכלל, מנסחים כל הסכם בנפרד. אף שכל ההסכמים דומים בתוכן ובמבנה הכללי, עדיין קיים שוני בין הסכם אחד למשנהו, המבטא את ההעדפות ואת אופן הפעולה הספציפי של הצדדים להסכם. כאשר מדובר בהסכם העברת דיירות מוגנת, הניסוח חשוב על אחת כמה וכמה, בעיקר לבעלי הנכס המעבירים אותו למעשה לאדם אחר, לתקופה ארוכה ומבלי שתהיה להם האפשרות לחזור בהם מההסכם.

העברת דיירות מוגנת

המומחים של א. הורנשטיין משרד עורכי דין מסייעים בכל האמור בניסוח הסכמי מכר דירה ובהוצאה שלהם לפועל. אם גם לך יש עניין בניסוח הסכמי מכר דירה למכירה או לרכישה של נכסים, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לקראת.הסכמי מקרקעין ונדל"ן איכותיים שיותאמו במיוחד עבורך. בנוסף אנו מציעים שירותי משרד עורך דין מקרקעין בתל אביב, העברת דיירות מוגנת ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים.

 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: