072-25-75-391 | 

חוזה מכירה וקנייה

חוזה מכירה וקנייה של דירות, בתים, קרקעות ונכסי נדל"ן בכלל, אמור לענות על הדרישות והצרכים של כל הצדדים המעורבים בהסכם. חוזה מכירה וקנייה כולל את תיאור הנכס, תנאי המכירה והקנייה, סכום העסקה ותאריכים מדויקים שבהם יועברו תשלומים תמורת הנכס מהקונה למוכר. בנוסף, קובע החוזה גם סייגים לקיום ההסכם. חתימת חוזים בין הצדדים מתבצעת תוך מעורבות של עורכי הדין של הצדדים, האמונים על ייצוג בחוזים ועל ייצוג בעסקאות שונות בין הצדדים.

חתימת חוזים

אחד מהתפקידים החשובים של עורכי הדין בכל האמור בנושא הנדל"ן, הינו הכנת הסכם או חוזה מכירה וקנייה של דירה או כל נכס נדל"ן אחר. אמנם יש נקודות דמיון והשקה רבות בין חוזה מכירה וקנייה אחד למשנהו, אבל בלא מעט מקרים יש צורך להוסיף או לגרוע מהחוזים הסטנדרטיים ולהתאים אותם לדרישות ולצרכים של הצדדים הספציפיים המעורבים בעסקה. חתימת חוזים הינה השלב האחרון בעסקה, שלאחריו היא מתחילה להתממש, על פי אמות המידה והסייגים שנקבעו בהסכם. ייצוג בחוזים וכן ייצוג בעסקאות הוא דבר הכרחי, המתחייב מהחשיבות הגבוהה שיש לעסקאות הללו ומהסכומים הגבוהים יחסית המעורבים בכל עסקה כזאת.

ייצוג בחוזים

חוזה מכירה וקנייה של קרקעות, בתים, דירות או כל נכס נדל"ן אחר הם החוזים וההסכמים המשמעותיים ביותר שעליהם חותם האדם הממוצע. חוזה מכירה וקנייה אחרים מגיעים לסכומים הרבה פחות משמעותיים, וגם אורך החיים של המוצר או השירות המופיע בחוזה הוא קצר יותר מאשר אורך החיים של הסכם רכישת הנדל"ן כאמור לעיל. בעת חתימת חוזים חייבים גם המוכר וגם הקונה לקבל ייצוג בחוזים וכן ייצוג בעסקאות השונות. זאת, על מנת להימנע ממכשלות שעלולות להפוך לבכייה לדורות.

ייצוג בעסקאות

המומחים של א. הורנשטיין משרד עורכי דין מתמחים בהכנה של חוזה מכירה וקנייה, בהתאמה אישית לצרכים ולהעדפות של כל הצדדים בעסקה. חוזה מכירה וקנייה חייב לכלול את כל ההיבטים של העסק, כולל גם סעיפים ייחודיים, אם ישנם כאלה, הנוגעים לעסקה הספציפית. אם יש לך עניין בייצוג הולם, איכותי ומקצועי בעת חתימת חוזים, זה המקום הנכון עבורך. עם המומחים שלנו ניתן למנות מומחים בנושא ייצוג בחוזים וכן ייצוג בעסקאות בסדרי גודל משתנים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב להשגת הסכמים וחוזים שישקפו נאמנה את הצרכים והרצונות שלך. אנשי המקצוע שליו יחזרו אליך בהקדם ויסייעו לך לנסח ולהוציא לפועל את ההסכם בתנאים המתאימים לך.
 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: