072-25-75-391 | 

ליטיגציה

ליטיגציה היא תחום משפטי אשר זכה לכינוי "מלכת המשפט" ולא בכדי, שכן רבות מסופר על כישרונו של הליטיגטור בספרים, בסדרות ובסרטים ההוליוודיים. חשיבות התחום נובעת מהעובדה כי הצדק אינו מהווה תעודת ביטוח ומקרים רבים הוכרעו בבית המשפט על סמך כישורי הליטיגציה של עורך הדין ולא על פי העובדות היבשות. משמעות המונח ליטיגציה הוא ייצוג בבית המשפט, כאשר עורך דין המתמחה בתחום מסוגל לחקור ולרדת לעומקם של דברים ולהמציא זוויות חדשות אשר האחרים פספסו. עבודת הליטיגטור דומה במובן מסוים לעבודת בילוש, שכן הוא מחפש אחר ראיות, מצרף פרט לפרט ונפגש עם מומחים וכל זאת במטרה לשכנע את בית המשפט בנוגע לעמדתו בייצוג הלקוח.

חשיבותה ותפקידה של הליטיגציה

תפקידה של הליטיגציה היא לחקור וללמוד באופן קפדני את כל הדמויות המעורבות בתיק וזאת מתוך הבנה של אופן ההתנהלות ודרכי החשיבה שלהן. ליטיגטור מומחה יבנה אסטרטגיית פעולה וטקטיקה המבוססות על איסוף נתונים אשר עשויים בתחילה להיחשב כשוליים, אולם לאורך הדרך הם עשויים להתברר כבעלי השפעה מכרעת. ליטיגציה היא אומנות ומומחיות של ממש אשר מספקת מענה לכל ההתרחשויות האפשריות וכל זאת במהירות וביעילות. לא כל עורך דין מצטיין בליטיגציה, שכן התפקיד דורש כמה תכונות אשר פשוט לא ניתן לרכוש ושהן טבעיות ואינן תלויות דווקא בתרגול ארוך שנים. הליטיגטור מכיר לעומק בנפתולי הנפש ויודע לזהות תגובות של אנשים, תוך פיענוח של משמעויות שפת הגוף ויכולת להסקת מסקנות לגבי תוכן הדברים.

שירותי ליטיגציה מקצועיים – שליטה אבסולוטית וכושר שכנוע ווירטואוזי

ליטיגציה היא התמחות הדורשת שליטה אבסולוטית בהתנהגות ויכולת גמישות כמעט ווירטואוזית בהתאמה לכל סיטואציה באופן ספציפי. הליטיגטור יידע כיצד לכבוש את ליבו של השופט וכיצד נכון לנהוג במקרים בהם הוא נאלץ לדחות את עצת השופט וזאת מבלי לפגוע בכבודו. משרד עורכי דין א. הורנשטיין כולל צוות ליטיגטורים מוכשרים ומנוסים אשר מיומנים בעבודה תחת לחץ ועומס נפשי ומצוידים בכלים המשפטיים וביכולות אשר מהווים יחדיו מענה מיטבי בייצוג הלקוח בבית המשפט. הליטיגציה משלבת יכולות ותכונות של קליטת מידע, יכולת משחק ואלתור, כושר ביטוי גבוה וחילוץ מידע בהתאם לכל סיטואציה. ייצוג מקצועי בבית המשפט, עשוי להוות את ההבדל שבין כישלון ומפח נפש ובין הצלחת התיק והשגת התוצאות הרצויות על ידי הלקוח.
 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: