072-25-75-391 | 

משרד עו"ד ירושות

משרד עו"ד ירושות מתמחה בכל ההיבטים של נושא הירושות. העברת ירושה מתבצעת הן בעקבות צוואה של בעל נכסים מכל סוג שהוא, בין אם פיננסיים ובין אם נכסים אחרים. בהעדר צוואה חוקית, יעברו כל נכסי המנוח לבני המשפחה ויתחלקו ביניהם, על פי אמות מידה הקבועות בחוק. משרד עו"ד ירושות אמון על ביצוע צוואות ועל מציאת פתרונות למחלוקות בין בני משפחה במקרים שבהם לא נקבעה מראש חלוקת נכסים מוסכמת. משרד עו"ד מקרקעין במרכז עשוי לטפל בירושה בעייתית, תוך מציאת פתרון הולם לבעיות פיננסיות של הנפטר, עוד לפני חלוקת הרכוש בין בני המשפחה או המוטבים. בין השאר יבצע משרד עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל לטובת בעלי חוב שונים. משרד עו"ד דיני חוזים יוודא קיום הצוואה ועמידה בכל הסכם שהמנוח חתם עליו בהיותו צלול בדעתו ובהעדר לחץ כל שהוא.

משרד עו"ד מקרקעין במרכז

פנייה לקבלת שירותיו הטובים של משרד עו"ד ירושות, מתבצעת לרוב על ידי בעלי ממון ונכסים המעוניינים למנוע מראש חיכוכים בין טוענים לירושה לביו עצמם. חיכוכים כאלה עלולים להרוס משפחות ולפיכך יש להתנהל בזהירות מרבית. אנשי המקצוע של משרד עו"ד ירושות ושל משרד עו"ד מקרקעין במרכז מסייעים בהשגת פשרות ונטרול התנגדויות קימות. משרד עו"ד מקרקעין במרכז ובכלל מסייע בפתרון בעיות בנושא האמור, חלוקה הוגנת של נדל"ן והגעה להסכם בין כל הצדדים. משרד עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל, כמו גם משרד עו"ד דיני חוזים, מסייעים בהסדרת חובותיהם של בעלי רכוש או של יורשים, אם ישנם כאלה, בצורה הקצרה והיעילה ביותר.

משרד עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל

ההסתייעות בשירותים הטובים של משרד עו"ד ירושות בעל מוניטין וניסיון, כמו גם משרד עו"ד דיני חוזים, מקלה על היורשים למצות אל כל היתרונות מהירושה החדשה, תוך הפחתה מרבית של ההוצאות הכרוכות במימוש הירושה. משרד עו"ד ירושות, מעצם העובדה שהוא מציע פתרונות איכותיים למחלוקות בין הצדדים, מסייע בעקיפין גם בשמירה על שלמות המשפחה והיחסים הטובים בין היורשים. המקצוענים של משרד עו"ד מקרקעין במרכז ובכלל, מסייעים גם בהסדרה מהירה של בעיות מול הרשויות בהעברת הקרקעות של הנפטרים לרשות היורשים. משרד עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל פועל למציאות פתרון הולם לבעלי חוב ולחייבים כאחד במסדרת הירושה.

משרד עו"ד דיני חוזים

אם יש לך עניין בקבלת שירותיו הטובים של משרד עו"ד ירושות בעל ניסיון ומוניטין, זה המקום הנכון בשבילך. המומחים של א. בורנשטיין, משרד עו"ד ירושות וכן משרד עו"ד מקרקעין במרכז, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת אנשי המקצוע האיכותיים של משרד עו"ד גביית חובות בהוצאה לפועל, כמו גם משרד עו"ד דיני חוזים, יחזרו אליך בהקדם להמשך התהליך ובירור האפשרויות השונות.

 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: