072-25-75-391 | 

עורך דין תחבורה ציבורית בת"א

עורך דין תחבורה ציבורית בת"א ובכלל, אמון על ייצוג לקוחות בתביעות ובנושאים שונים הקשורים בעימות משפטי עם גופים וחברות המפעילים תחבורה ציבורית. מהו התפקיד של עורך דין תחבורה ציבורית בת"א ובכלל ושל משרד עו"ד תחבורה ציבורית בת"א? מה תפקידו של משרד עו"ד משפט מנהלי? מהו משרד עו"ד ייצוג תחנת מוניות בת"א? כל התשובות במאמר להלן.

משרד עו"ד משפט מנהלי

עורך דין תחבורה ציבורית בת"א, אמון כאמור לעיל על ייצוג לקוחות בנושאים שונים ובתביעות כנגד חברות וגופים המפעילים תחבורה ציבורית בישראל. עורך דין תחבורה ציבורית בת"א ובכלל, מסייע בתביעות של נוסעים בתחבורה ציבורית שנפגעו בעת שנסעו בכלי תחבורה ציבורית, בין אם מדובר במונית, בין אם באוטובוס או רכבת או כל כלי תחבורה ציבורי אחר. משרד עו"ד תחבורה ציבורית בת"א  מסייע בתביעות, אם וכאשר ברור שהפגיעה נגרמה בגלל רשלנות או מסובה אחרת הקשורה במפעיל התחבורה הציבורית עצמו. משרד עו"ד משפט מנהלי, עוסק בהתדיינות משפטית כנגד רשויות המדינה או משרדי הממשלה השונים. משרד עו"ד ייצוג תחנת מוניות בת"א, מייצג תחנות מוניות בתביעות משפטיות שונות בנושא הפעלת התחנה, עימות עם הרשויות המקומיות ואחרות וכל נושא אחר הקשור בתפעול התחנה.

משרד עו"ד ייצוג תחנת מוניות בת"א

במדינת ישראל ישנם אירועים רבים ותאונות שבהם מעורבים נהגי תחבורה ציבורית. עורך דין תחבורה ציבורית בת"א ובישראל בכלל, מסייע בהגשת תביעה כנגד מפעילה של תחבורה ציבורית, אם הנפגע המגיש את התלונה נפגע כתוצאה מאירוע או תאונה שאירעו בעת היותו נוסע בכלי תחבורה ציבורי. זה המקום להדגיש כי עורך דין תחבורה ציבורית בת"א איננו מטפל בפגיעות שאירעו כתוצאה מבעיה אישית של הנוסע. למשל, נוסע שהתעלף כתוצאה מירידת סוכר או לחץ דם, ונפגע בעת שהתעלף, לא יוכל לתבוע את החברה המפעילה את כלי התחבורה שבו נסע. משרד עו"ד תחבורה ציבורית בת"א יסייע לנוסעים שנפגעו להשיג את התוצאות הטובות ביותר מבחינתם. משרד עו"ד משפט מנהלי עוסק בתביעה כנגד משרדי ממשלה השונים ואילו משרד עו"ד ייצוג תחנת מוניות בת"א מייצג בעלי תחנות ובעלי מוניות בסוגיות משפטיות שונות.

משרד עו"ד תחבורה ציבורית בת"א

אם נדרש לך עורך דין תחבורה ציבורית בת"א, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של א. הורנשטיין, משרד עו"ד תחבורה ציבורית בת"א, יתאימו עבורך עורך דין תחבורה ציבורית בת"א, שיסייע לך למצות את הזכויות שלך. בנוסף, אם יש לך צורך בשירותים הטובים של משרד עו"ד משפט מנהלי או של משרד עו"ד ייצוג תחנת מוניות בת"א.
 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: