072-25-75-391 | 

עו"ד דיני מקרקעין

עו"ד דיני מקרקעין, הוא איש המקצוע שיכול, ואכן עוזר בעניינים הקשורים בדיני מקרקעין. מהו בעצם עו"ד דיני מקרקעין ומהם תחומי העיסוק שלו? מה דינה של העברת דירה במתנה ללא תמורה ומהם היתרונות של הפעולה הזאת? מהו תפקידו של משרד עו"ד ייצוג תחנות מוניות בת"א ושל משרד עו"ד משפט אזרחי במרכז? בשורות להלן נעסוק בקצרה בתחומי עיסוק שונים של עורכי דין.

העברת דירה במתנה ללא תמורה

עו"ד דיני מקרקעין הוא, כאמור, איש המקצוע שאמון על טיפול בכו נושא המקרקעין. מי שיש בכוונתו לקנות נדל"ן או למכור נכס או מקרקעין, להשכיר או לבצע שינויים כל שהם ברישום ובהגדרה של מקרקעין, חייב להסתייע בשירותיו הטובים של עו"ד דיני מקרקעין. גם העברת דירה במתנה ללא תמורה לקרובי משפחה, ילדים או אחרים, דינה כדין כל עסקה אחרת והיא חייבת להירשם כחוק בעזרת עו"ד כאמור לעיל. משרד עו"ד ייצוג תחנות מוניות בת"א ובישראל בכלל, אמון על נושא הייצוג של תחנות מוניות מול הרשויות, בענייני שונים. משרד עו"ד משפט אזרחי במרכז מסייע בתחומים משפטיים אזרחיים, להבדיל מהמשפט הפלילי שבו האזרח מתדיין מול המדינה ומוסדותיה השונים.

משרד עו"ד ייצוג תחנות מוניות בת"א

עו"ד דיני מקרקעין מסייע ברישום מקרקעין, העברת מקרקעין מאדם או מישות משפטית אחת לאחרת וכן בהליכים לקראת רכישה או מכירה של מקרקעין ונדל"ן בכלל. עו"ד דיני מקרקעין מוודא שהקרקע או הנדל"ן אכן רשומים על שמו של המוכר, אין עליהם שיעבוד ואין כל מגבלה אחרת על מימוש העסקה. גם העברת דירה במתנה ללא תמורה, למרות שלכאורה מדובר בעסקה שאין מעורבים בה כספים, חייבת להירשם כחוק. משרד עו"ד ייצוג תחנות מוניות בת"א כולל ייצוג התחנות עצמון וייצוג של כל אחד מנהגי המוניות בנפרד בהליכי קבלת רישיון והסדרת העיסוק בהפעלת מונית מול הרשויות המתאימות. משרד עו"ד משפט אזרחי במרכז ובכלל עוסק בעניינים שבין אדם לחברו, החל בתביעות קטנות וכלה בנושאים חשובים ובעלי היקפים כספיים גדולים.

משרד עו"ד משפט אזרחי במרכז

המומחים של א. הורנשטיין משרד עו"ד דיני מקרקעין, אמון על ייצוג לקוחות במגוון תחומים רחב. אם יש לך עניין בקבלת טיפול הולם ומקצועי במגוון תחומים רחב, כולל עו"ד דיני מקרקעין, זה המקום הנכון עבורך. אנו מטפלים בנושא העברת דירה במתנה ללא תמורה רכישה ומכירה של נדל"ן וקרקעות ועוד. המשרד שלנו הוא משרד עו"ד ייצוג תחנות מוניות בת"א וכן משרד עו"ד משפט אזרחי במרכז.
 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: