072-25-75-391 | 

עו"ד מקרקעין בתל אביב

קנייה או מכירה של מקרקעין היא עסקה מורכבת מאד. עו"ד מקרקעין בתל אביב מסייע בהשלמת העסקה בצורה הטובה ביותר, לתועלת כל הצדדים. עו"ד מקרקעין בתל אביב מסייע בניסוח ההסכם, ביצוע הבדיקות הנדרשות ופעולות נוספות הנדרשות להשלמת העסקה. פנייה אל משרד עו"ד מקרקעין בת"א עשויה להיות אחד הצעדים הנכונים ביותר בדרך לרכישת נכס הנדל"ן הבא. כדאי לנסח באמצעות משרד עו"ד הסכמי רכישה שייטיבו עם כל הצדדים ויתנו תמורה הוגנת למוכרים ותנאי רכישה טובים לרוכשים. משרד עו"ד משפט אזרחי עשוי לסייע במקרים שבהם ישנה הפרת הסכמים או בעיה אחרת שעניינה אזרחי ולא פלילי.

משרד עו"ד מקרקעין בת"א

עו"ד מקרקעין בתל אביב אחראי על ניסוח ההסכם, כך שיתאים לצרכים ולרצונות של כל אחד מהצדדים לעסקת המכירה של הנדל"ן. אמנם חלק ניכר מהסעיפים בהסכמים כאמור דומה בין ההסכמים השונים, אבל עו"ד מקרקעין בתל אביב ובישראל בכלל מבצע את ההתאמות הנדרשות, ככל שהדברים אמורים בדרישות ייחודיות של כל אחד מהצדדים לעסקה, משרד עו"ד מקרקעין בת"א מסייע ביישום ההסכם הלכה למעשה, תוך שמירה והקפדה על מילוי כל הסעיפים בהסכם בין הצדדים. בעל נכס המנסח בעזרת משרד עו"ד הסכמי רכישה לנדל"ן שברשותו, נהנה בדרך כלל מתנאי פתיחה טובים מאד, המסייעים להפקת המיטב ממכירת הנדל"ן. במקרה של מחלוקות בין הצדדים ניתן להסתייע בשירותיו הטובים של משרד עו"ד משפט אזרחי ליישוב המחלוקות בין הצדדים.

משרד עו"ד הסכמי רכישה

הסכמי רכישה של נדל"ן הם לרוב מורכבים מאד וכוללים מספר שלבים עד להשלמת העסקה. עו"ד מקרקעין בתל אביב אמון על ניסוח ההסכמים מצד אחד ועל היישום שלהם מצד שני. עו"ד מקרקעין בתל אביב אמון גם על בדיקת המהימנות של הרוכשים ועל ווידוא היכולת שלהם להשלים את העסקה ולעמוד התשלומים עבור הנכס. לא אחת עלו המומחים של משרד עו"ד מקרקעין בת"א שנשכר לשם כך, על כוונות לרכישת נכס שלא בתנאים המקובלים או תוך הסתרת מידע חיוני על הרוכשים, תוך שהם מנסחים באמצעות משרד עו"ד הסכמי רכישה שיבטיחו את ההשלמה המו8ללחצ של העסקה. תביעות באשר להתחייבויות שלא מולאו או הטעייה של אחד הצדדים, מתבררות באמצעות משרד עו"ד משפט אזרחי.

משרד עו"ד משפט אזרחי

אם אתם עומדים בפני סדרה של עסקת נדל"ן, עו"ד מקרקעין בתל אביב הוא בעל המקצוע הנכון עבורכם. עו"ד מקרקעין בתל אביב יעבור על ההסכמים, יערוך שינויים והתאמות ויסייע בהשגת ההסכם הטוב והמתאים ביותר. כדאי ליצור קשר כעת עם משרד עו"ד מקרקעין בת"א ולעשות צעד חשוב להצלחה המומחים של א. הורנשטיין משרד עו"ד הסכמי רכישה וכן משרד עו"ד משפט אזרחי יסייעו לכם בהשגת ההסכם המתאים ביותר עבורכם.
 
לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

מאמרים:


טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655
כתובתנו: רח' שארית ישראל 37,
בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל:
עו"ד אורי הורנשטיין:
ori@ho-law.com
עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום:
sharon@ho-law.com

 

לפגישה ראשונית ללא התחייבות
חייגו 072-25-75-391
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
טלפון: 072-257-5391 | פקס: 03-6879655 | כתובתנו: רח' שארית ישראל 37, בית שער הסיטי, תל אביב, 6816522
אימייל: עו"ד אורי הורנשטיין - ori@ho-law.com | עו"ד שרון הורנשטיין - טננבאום - sharon@ho-law.com
לפגישה ראשונית ללא התחייבות חייגו 072-25-75-391 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם: